Prekių grąžinimo  tvarka:
 Pirkėjui norint grąžinti prekesbūtina laikytis šių sąlygų:

 1. Prekes galima grąžinti neveliau kaip per 14 (keturiolyka) dienų nuo prekių gavimo dienos.
 2. Pranešti apie tai Pardavėjui el. paštu mirivona@gmail.com, pranešime privaloma nurodyti grąžinamas prekes;
 3.  pateikti prekių įsigijimo dokumentą.
 4. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje
 5. Kokybiškų surinktų arba bandytų rinkti baldų grąžinti negalima;
 6. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 7. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
 8. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 9. Negalima grąžinti baldų pirktų lizingo būdų (išsimokėtinai), tačiau prekių galite atsisakyti tuo pačiu metu, kai atvežami baldai. Tiesiog apžiūrėkite baldus, ar jie Jums tinka ir tik tada pasirašykite lizingo sutartį.
 10. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko Taisyklėse nustatytos prekių grąžinimotvarkos.
 11.  Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, vandeniu, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirti
 12.  Grąžinti iki 20 (dvidešimties) kg. sveriančias Prekes Pirkėjas gali arba pristatydamas į Pardavėjo prekių atsiėmimo punktą, grąžindamas per kurjerius arba išsiųsdamas paštu. Prekes Pardavėjui reikia grąžinti adresu, kuris Pardavėjo nurodomas Pirkėjui atsiųstame patvirtinime apie pranešimo dėl sutarties atsisakymo gavimą. Daugiau nei 20 (dvidešimt) kg sveriančios prekės turi būti pristatytos adresu Vilniaus rajonas, Didžioji Riešė, Riešės g. 21.. 

UAB MIRIVONA, adresas Vilniaus rajonas, Didžioji Riešė, Riešės g. 21, tel. kont. +37065652566, el. p. mirivona@gmail.com.