Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 Minkštų baldų transformacijos

Jūsų patogumui UAB “Mirivona” gamina minkštuosius baldus  su miegamaisiais mechanizmais. Mechanizmo veikimo principų yra įvairių, priklausomai nuo modelio ir vidinės baldo konstrukcijos sudėtingumo. 

Pagal virsmo iš sėdimo į gulimą baldą principą, išskiriamos šios grupės:

Klik-klak– vienas populiariausių ir pigiausių mechanizmų, kuris leidžia išskleisti sofą atlikus minimaliai judesių - pakėlus sėdimąją dalį, verčiasi atlošas, išgirstame „klik“, nuleidžiame sėdimąją dalį išgirstame „Klak“ – sofa virsta lova. Didysis nepatogumas – šio tipo baldai turi būti atitraukti 15-20 cm nuo sienos, nes transformuojantis gali pažeisti sienos apdailą.  Sofos su šiuo mechanizmu, kaip taisyklė, turi patalynės dėžę.

klik klak 

Mūsų modeliai su šiuo mechanizmu: Sara, Emilija, Emilija 3, Emilija 4, Emilija 5, Maxx

Išvažiuojantys mechanizmai pasižymi vienu principu – apatinė baldo dalis išvažiuoja sukurdama papildomą rėmą, ant kurio guli „užsiversti“ čiužinys arba užsidėti atlošo pagalvė.Sofos su šiuo mechanizmu patogios naudojimui, dažnai tarnauja kaip plati dvigulė lova.

isvaziuojamasis 

Mūsų modeliai su šiuo mechanizmu: Boss, Ema.

Delfinas – mechanizmas, kuris naudojamas „kampuose“. Iš po baldo ištraukus papildomą sekciją, aukščiu ji susilygina su likusiu baldu ir visas kampas tarnauja kaip dviguba lova.

deifinas

Mūsų modeliai su šiuo mechanizmu: Kampas 1, Kampas 2, Kampas 3, Kampas 4, Kampas 5, Kampas 6.

Akordeonas – transformacija vyksta išlankstant čiužinį į priekį, kai atlošo dvigubas čiužinys tiesiog išsitiesia ir tampa gulimu paviršiumi. Šis mechanizmas patinka jaunimui. Baldo nereikia stumti nuo sienos. Dažniausiai yra ir patalynės dėžė.

akkordeonas 

Mūsų modeliai su šiuo mechanizmu:Gabi, Gabi 4, Gabi 5

Automatinis pakėlimo mechanizmas Tik- tak (Pantografas)- leidžia išskelisti sofa atlikus minimaliai judesių, netraukiant baldo ant grindų.

Išskleisti tokią sofą labai lengva. Pirma, nuimame dekoratyvines pagalves.Tada reikia pakelti apatinę dalį aukštyn ir traukt link savęs. Kai sėdynės pajudės į priekį, mes ir toliau prilaikome ją  ir nuleidžiame ant grindų. Siekiant išlaikyti sėdynę, tikrai nereikia daug pastangų. Šiame etape, veikia sofos automatinis pakėlimo mechanizmas- mechanizmas "pantografas", kurio pagalba sėdynė pakėliama ir sklandžiai nuleidžiama  ant grindų, tiksliai ten, kur reikia.Tada nuleidžiamas sofos atlošas į sėdynės vietą ir  plati lova paruošta miegui. Po sėdyne yra patalynės dėžė. Pačios sofos nereikia stumti nuo sienos, be to mechanizmas nebraižo grindų. Minkšti baldai su automatiniu pakėlimo mechanizmu Tik- tak (Pantografas) yra paprastai labai elegantiški ir modernus. Puikiai tinka vartotojams, kurie miegsta tiesias linijas ir modernumą savo interjere.

pantograf

Mūsų modeliai su šiuo mechanizmu: Greta 3, Greta 4