Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

Minkštų baldų sandara 

 

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuri būtina atkreipti dėmesį perkant minkštuosius baldus - tai užpildas. Nuo užpildo priklauso ar  patogu būs sėdėti ir gulėti ant perkamos sofos.

UAB Mirivona minkštųjų baldų sėdimųjų dalių gamybai naudojame poroloną (elastinis putų poliuretanas), didelio elastingumo poroloną (HR), kūgines spyruokles BONELL ir kišenines spyruokles POCKET.

Porolonas (poliuretano putos) šiuo metu yra pagrindinė medžiaga, naudojama gaminant minkštus baldus ir čiužinius. Didelis porolono rūšių kiekis leidžia jų skirtingas savybes tiksliai pritaikyti pagal paskirtį. Minkštų baldų gamintojams poliuretano putos patinka dėl savo aukšto elastingumo, kuris padėda kūriant įvairių formų ir originalių modelių baldus, taipogi vertinamas porolono tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Minkšti baldai su porolono užpildu su tinkama priežiūra tarnaus  mažiausiai 10-15 metų.

Atskirų rūšių porolono privalumai:

-Maža liekamoji deformacija (suspaustas puikiai atsistato atgal);

-Didelis santykinis pailgėjimas plėšiant (elastingumas);

 -Produkcija atitinka visus tarptautinius kokybės reikalavimus;

-Ilgaamžiškumas;

-Mažesnio tankio porolonas yra minkštesnis, jis naudojamas atlošų ir porankių detalių gamybai. --Aukštesnio tankio porolonas – sėdimai daliai, nes jis yra ilgaamžiškesnis, tvirtesnis; Netgi to paties tankio porolonas gaminamas skirtingų rūšių, t.y. skirtingo minkštumo. Kuo aukštesnis 3–4 porolono rūšies skaičius, tuo standesnė, mažesnio tamprumo žaliava Jūsų baldui;

-Naujos dizaino galimybės;

-Veikiamas šviesos porolonas keičia spalvą, tačiau nepraranda savo fizinių savybių;

-Poroloną galima plauti vandenyje rankiniu būdu įprastomis skalbimo priemonėmis, išspaudus vandenį išdžiovinti kambario temperatūroje.

Tačiau neverta manyti, kad baldai, kurių pagrindinį užpildą sudaro poliuretano putos, tikrai bus labai minkšti. Visai ne. Vadinamasis "minkštas" užpildas gali būti labai tankus ir kuo tankesnis jis yra, tuo geriesni ir patvaresni yra baldai. Siekiant užtikrinti tinkamą kokybę ir ilgaamžiškumą baldų gamykloje "Mirivona" yra vartojamas gana tankus porolonas. Sėdimose dalyse naudojamas porolonas, kurio tankis yra ne mažesnis kaip 35 kg/m3.

 Taip pat minkštų baldų gamyboje yra naudojamas didelio elastingumo (HR) poliuretanas. Paskutiniuoju metu tas elastinis porolonas tampa vis populiaresnis. Nuo standartinio jis skiriasi dideliu elastingumu ir suteikia ypatingą komfortą. Jei standartinio porolono elastingumas - 60%, tai HR - 75%. Šios medžiagos paviršius užtikrina optimalų šilumos ir drėgmės santykį. UAB "Mirivona" naudojamo elastinio porolono HR tankis - 38-41 kg/m³.

 

Tiems, kurie nori minkštesnės sėdynės bei nori išlaikyti tinkamą minkštų baldų kokybės santykį rekomenduojami spyruokliniai blokai. Įprastai baldai iš spyruoklių būna minkštesni ir tarnauja ilgiau, dėl to kad spyruoklės neleidžia sėdynėms deformuotis.

Mirivona baldams naudojame kūgines spyruokles BONELL ir kišenines spyruokles POCKET.

Bonell spyruoklių sistema yra labiausiai paplitusi ir žinoma klasikinė spyruoklių sistema. Spyruoklės yra tvirtai tarpusavyje surištos, čiužinys greitai reaguoja į miegančiojo padėties pasikeitimą ir prilaiko kūną ten, kur labiausiai reikia.

Kišeninės spyruoklės POCKET pagamintos iš tvirtos, storos, specialios sudėties vielos. Kiekviena spyruoklė yra įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl veikia atskirai ir tyliai, nesukeldama jokio garso- priešingai, nei įprastos Bonell spyruoklės- liesdamos viena kitą dažnai sukelia nepageidaujamą girgždėsį. Antras POCKET kišeninių spyruoklų privalumas, jog jos individualiai reaguoja į spaudimą kitų spyruoklių atžvilgiu, dėl to šalia gulintis žmogus nejaučia judesio. Taip pat nuo klasikinių spyruoklių POCKET spyruoklės skiriasi skaičiumi į kv.m. Faktas, kad kuo daugiau spyruoklių, tuo geriau paskirstomas svoris ir garantuojamas puikus taškinis prisitaikymas. Visi kišeninių spyruoklių POCKET privalumai garantuoja ramesnį poilsį ir užtikrina didesnį komforto pojūtį.

 

Mūsų prekybos vietose kvalifikuoti konsultantai padės pasirinkti Jums tinkamą baldą.